Velké finále DHL 2017

Závěr devátého ročníku dětské hasičské ligy byl skutečným dramatem až do samého finále. O celkovém vítězství letošního ročníku rozhodl až úplně poslední požární útok celé ligy.

Pohled na průběžné výsledky po pátém závodu v Rodkově naznačoval, že boj o celkové vítězství bude velmi těsný a vyrovnaný. Zejména kategorie žáků letos postrádala dosavadní naprostou suverenitu vítěze posledních tří ročníků – týmu z Blažkova. Všichni soutěžící společně s početnou diváckou návštěvou sportovního areálu Bukov, jenž byl dějištěm tohoto dramatu, tak byli napnutí do posledního soutěžního vystoupení. Vítězství v kategorii žáků pro sebe nakonec družstvo Blažkova získalo o jediný bod a to historicky nejlepším dosaženým časem. V kategorii dorostu si nenechali sebrat titul hasiči z Ubušína – kompletní výsledky viz. tabulky.

Devátý ročník Dětské hasičské ligy je již minulostí. Opět se prokázalo, že naše soutěž je bezesporu velmi kvalitní, oblíbená nejen mezi soutěžícími, ale také mezi diváky. Organizátoři všech šesti závodů odvedli velmi profesionální výkon a patří jim za jejich práci velký dík.

Krom poděkování samotným soutěžícím jejich realizačním týmům a celému sboru rozhodčích, je třeba zmínit významnou roli partnerů a sponzorů ligy. Díky jejich pochopení přízni a štědrosti je organizace soutěže mnohem jednodušší a dokáže si udržet velmi vysokou úroveň.

Společnosti Wera Werk s.r.o; Cormen s.r.o; HVP a.s.; Míchárna Ubušínek; Fa. Zítka – střechy, okapy; AJ Kompresory a Nadace ČEZ si určitě zaslouží velké uznání všech příznivců hasičského hnutí v našem regionu.

Za vedení Dětské hasičské ligy: Štourač Radek, člen výboru DHL

Výsledky DHL 2017 z Bukova

Celkové výsledky DHL 2017

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”38″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”183″ thumbnail_height=”138″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”1″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Ukázat prezentaci]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]


PROJEKT PODPORUJE NADACE ČEZ
PROJEKT PODPORUJE NADACE ČEZ


PATRNEŘI DĚTSKÉ HASIČSKÉ LIGY
partneri


Sdílejte!
  •  
  •  
  •