2. kolo DHL 207 proběhlo v Branišově

Druhé pokračování Dětské hasičské ligy 2017 obstaral sbor dobrovolných hasičů z Branišova v sobotu 27.května 2017. Opět zde vládlo příjemné počasí a pořadatelsky bylo vše zajištěno na výbornou.

Na výkonech jednotlivých družstev byl znát, že čtrnáctidenní pauzu mezi závody vyplnili intenzívním tréninkem o čemž svědčily výborné časy a v mnohých případech o lepším umístění rozhodly setiny, či desetiny sekund.

Také je třeba poděkovat za profesionální přístup a velmi dobrý výkon rozhodčích, jejichž práce je někdy vskutku málo záviděníhodná, přesto nadmíru potřebná.

Další – již třetí závod DHL bude probíhat v sobotu 10.června 2017, od 15.hodin v Rožné. Všichni příznivci hasičských klání jsou srdečně zváni.

Za DHL Radek Štourač

Výsledky 2. kola DHL 2017

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”35″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”183″ thumbnail_height=”138″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”1″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Ukázat prezentaci]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]


PROJEKT PODPORUJE NADACE ČEZ
PROJEKT PODPORUJE NADACE ČEZ


PATRNEŘI DĚTSKÉ HASIČSKÉ LIGY
partneri


Sdílejte!
  •  
  •  
  •